avast! antivirusine programa - kompleksine apsauga Jusu verslui - avast

Nemokamas skambutis
Parašykite mums
SUSISIEKITE SU MUMIS
Contact
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis greitu metu susisieksime!
Help Improve Form Builder
Prekių užsakymas smulkiam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina
Prekių užsakymas vidutiniam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina
Prekių užsakymas smulkiam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina

avast! Pro Antivirus
Pro Antivirus užtikrins bazinį kompiuterio antivirusinį saugumą.


Pirkite užpildydami Užsakymo formą

Pritaikykite apsaugą pagal savo poreikius

avast! Pro Antivirus yra lengvai valdomas ir padės jums išvengti virusų metų begyje. Šis paketas taip pat leidžia jums pritaikyt antivirusinę sistemą atsižvengliant į jūsų asmeninius darbo kompiuteriu įpročius. Tai leidžia optimaliai išnaudoti darbo laiką.

Būkite netrukdomi

Tylusis žaidimų režimas (angl. Silent Gaming Mode) leidžia jums žaisti ir naršyti be jokių pašalinių trukdžių. Jūsų pageidavimu, Pro Antivirus gali tyliai veikti fone be jokių pranešimų ar pakitimų sistemos veikime.

Apsipirkinėkite ir naudokitės banko paslaugomis internetu be jokių rūpesčių

SafeZone™ yra privatus ir izoliuotas virtualus langas jūsų darbalaukyje, sukurtas tam, kad apsaugotų jūsų delikačius delikačius finansinius sandorius internete. Puikiai tinka aukcionų svetainėse, perkant bilietus, užsisakinėjant viešbučius ar skrydžius, žaidžiant internetu ir betkokiems piniginiams perdavimams.

Naršykite ir bendraukite saugiai ir be jokių rūpesčių

Smėlio dėžė (angl. Sandbox) leidžia jums saugiai naršyti internete ir netgi paleisti rizikingas ar ne itin saugias programas, atribojant jūsų kompiuterio erdvę. Taip pat, mūsų interneto IM ir P2P skydai užtikrina jūsų saugumą socialiniuose tinklapiuose (pvz., Facebook ar Twitter ir kt.), internetinėse pažinčių svetainėse ir momentinių pokalbių (angl. instant messaging chat) programose (pvz., Skype ar ICQ ir kt.) ir duomenų dalijimosi (peer-to-peer file sharing) sistemose.

Pajuskite realaus laiko apsaugos naudą

Hibridinės debesų technologijos (angl. cloud systems) perduoda jūsų virusų duombazės atnaujinimus į jūsų kompiuterį realiu laiku. Taigi, jūsų avast! programinė įranga turės visų virusų apibūdinimus bei apibrežimus pagal mūsų virusų laboratoriją (angl. Virus Lab).

Matykite ateitį

Žinokite kas jūsų laukia dar prieš spustelint pelę. Mūsų debesų technologija paremta FileRep funkcija saugo charakteristinius duomenis apie milijonus įvairių failų, todėl mes galime jus perspėti apie jūsų norimo atidaryti failo reputaciją.

Valdykite avast! visuose savo įrenginiuose

Jūsų AVAST paskyros portalas (angl. AVAST Account portal) yra jūsų asmeninis katalogas visai su avast! susijusiai informacijai ir visiems jūsų darbastaliams bei mobiliems prietaisams. Kiekvieną mėnesį mes paruošime jums saugumo ataskaitą (angl. Security Report), kuri pateiks svarbiausių elementų apžvalgą (pvz., užkrėstų tačiau neleistų atidaryti internetinių svetainių skaičių).

Pasitelkite į pagalbą žinovą

Mūsų nuotolinės pagalbos (angl. Remote Assistance) funkcija leidžia jums prisijungti nuotoliniu būdu prie jūsų šeimos ar draugų ir pasiteirauti pagalbos. Naudodamiesi šia funkcija jūs keliausite per AVAST serverius, aplenkiant ugniasienes. Nuotolinė pagalba (angl. Remote Assistance) gali būti nutraukta visų joje dalyvaujančių asmenų noru bet kuriuo metu.Kas įtraukta?

  • Itin greita ir sertifikuota apsauga
  • Nuotolinis valdymas

Apdovanojimai ir sertifikatai

Keletas pirmaujančių institucijų, kurios vertina/sertifikuoja avast! antivirusines programas:

Independent testing firm Virus Bulletin has awarded avast! its VB100 Award on numerous occasions Independent testing firm AV-Comparatives has multiple times awarded avast! its highest "Advanced +" rating. avast! is certified by Westcoast Labs.
 
 

Dar neapsisprendėte? Atsisiųskite 30-dienų bandomąją versiją.