avast! antivirusine programa - kompleksine apsauga Jusu verslui - avast

Nemokamas skambutis
Parašykite mums
SUSISIEKITE SU MUMIS
Contact
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis greitu metu susisieksime!
Help Improve Form Builder
Prekių užsakymas smulkiam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina
Prekių užsakymas vidutiniam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina
Prekių užsakymas smulkiam verslui
smallbusiness
*laukelius užpildyti būtina

avast! Premier
Naudoja naujausias saugumo technologijas. Pažangūs privatumo kiber saugos įrankiai, nuotolinio ryšio ir programinės įrangos atnaujinimo valdymas išlaikys jūsų kompiuterį maksimliai saugų.

Pirkite užpildydami Užsakymo formą

Jauskitės puikiai su geriausia apsauga

avast! Premier yra žingsniu priekyje mūsų ir taip visapusiškos interneto apsaugos ir siulo naująjį duomenų smulkintuvą (angl. Data Shredder). Duomenų smulkintuvas jums leis ištrinti specifinius duomenis visam laikui, be galimybės atstatyti. Taip pat, mūsų vartotojų prašymu, mes patobulinome nuotolinio valdymo pajegumą, kuris nuo šiol jums leis automatiškai prisijungti prie paskirtų šeimos ar draugų prietaisų. Naujoji programinės įrangos atnaujinimo (angl. Software Updater) funkcija galės aktyviai atnaujinti visą jūsų naudojamą programinę įranga, kuri bus pasenusi arba reikalaus naujų saugumo paketų.

Daugiau niekada nebesijaudinkite dėl neapsaugotų ar pasenusių programų

Unikali avast! Premier – automatinė mūsų naujojo programinės įrangos atnaujinimo (angl. Software Updater) versija, kuri padės jums išlaikyti naudojamas programas šiuolaikiškas ir atnaujintas. Tai jus taipogi apsaugos nuo vienų rimčiausių žinomų saugumo spragų.

Viskas po ranka

Ar kada nors darbe prisireikė duomenų, kuriuos pamiršote ir palikote namuose? Nauja avast! Premier funkcija AccessAnywhere (liet. priėjimas betkur) ledžia jums prisijungti prie jūsų kompiuterio nuotoliniu būdu.

Nepalikite jokių pėdsakų savo kietajame diske

Jei kada užsimanysite parduoti ar atiduoti savo seną kompiuterį, tai yra geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų slapti duomenys neiškeliautų kartu su kompiuteriu. Dažnai, kai manome jog atsikratėme duomenimis, jie nebūna pilnai ištrinti. Mūsų avas! Premier duomenų smulkintuvas (angl. Data Shredder) ištrins pasirinktus duomenis visam laikui, kad jų nebūtų galima atkurti pasitelkus techninę ar programinę įrangą. Tai yra trijų pakopų metodologija, kuria sudaro atsitiktinis perrašymas (angl. Random over-write), DoD ir Glutmano (angl. Glutmann) metodas.

Apsipirkinėkite ir naudokitės banko paslaugomis internetu be jokių rūpesčių

SafeZone™ yra privatus ir izoliuotas virtualus langas jūsų darbalaukyje, sukurtas tam, kad apsaugotų jūsų delikačius delikačius finansinius sandorius internete. Puikiai tinka aukcionų svetainėse, perkant bilietus, užsisakinėjant viešbučius ar skrydžius, žaidžiant internetu ir betkokiems piniginiams perdavimams.

Naršykite ir bendraukite saugiai ir be jokių rūpesčių

Smėlio dėžė (angl. Sandbox) leidžia jums saugiai naršyti internete ir netgi paleisti rizikingas ar ne itin saugias programas, atribojant jūsų kompiuterio erdvę. Taip pat, mūsų interneto IM ir P2P skydai užtikrina jūsų saugumą socialiniuose tinklapiuose (pvz., Facebook ar Twitter ir kt.), internetinėse pažinčių svetainėse ir momentinių pokalbių (angl. instant messaging chat) programose (pvz., Skype ar ICQ ir kt.) ir duomenų dalijimosi (peer-to-peer file sharing) sistemose.

Pajuskite realaus laiko apsaugos naudą

Hibridinės debesų technologijos (angl. cloud systems) perduoda jūsų virusų duombazės atnaujinimus į jūsų kompiuterį realiu laiku. Taigi, jūsų avast! programinė įranga turės visų virusų apibūdinimus bei apibrežimus pagal mūsų virusų laboratoriją (angl. Virus Lab).

Matykite ateitį

Žinokite kas jūsų laukia dar prieš spustelint pelę. Mūsų debesų technologija paremta FileRep funkcija saugo charakteristinius duomenis apie milijonus įvairių failų, todėl mes galime jus perspėti apie jūsų norimo atidaryti failo reputaciją.

Valdykite avast! visuose savo įrenginiuose

Jūsų AVAST paskyros portalas (angl. AVAST Account portal) yra jūsų asmeninis katalogas visai su avast! susijusiai informacijai ir visiems jūsų darbastaliams bei mobiliems prietaisams. Kiekvieną mėnesį mes paruošime jums saugumo ataskaitą (angl. Security Report), kuri pateiks svarbiausių elementų apžvalgą (pvz., užkrėstų tačiau neleistų atidaryti internetinių svetainių skaičių).

Pasitelkite į pagalbą žinovą

Mūsų nuotolinės pagalbos (angl. Remote Assistance) funkcija leidžia jums prisijungti nuotoliniu būdu prie jūsų šeimos ar draugų ir pasiteirauti pagalbos. Naudodamiesi šia funkcija jūs keliausite per AVAST serverius, aplenkiant ugniasienes. Nuotolinė pagalba (angl. Remote Assistance) gali būti nutraukta visų joje dalyvaujančių asmenų noru bet kuriuo metu.Kas įtraukta?

  • Žaibiškai greita ir sertifikuota apsauga
  • Automatinis programų atnaujinimas
  • Nuotolinis valdymas

Apdovanojimai ir sertifikatai

Keletas pirmaujančių institucijų, kurios vertina/sertifikuoja avast! antivirusines programas:

Independent testing firm Virus Bulletin has awarded avast! its VB100 Award on numerous occasions Independent testing firm AV-Comparatives has multiple times awarded avast! its highest "Advanced +" rating. avast! is certified by Westcoast Labs.
 
 

Dar neapsisprendėte? Atsisiųskite 30-dienų bandomąją versiją.